• : 0850 532 09 16

Fason takviye edici gıda üretimi

Vitapure ilaç Sakarya'da hizmet vermeye başladı

vitapure ilaç, takviye edici gıda

Ege Pharma iştiraki olan Vitapure ilaç takviye edici gıda sektörüne fason üretim konusunda hizmet vermek için sakarya da yer alan üretim tesisinde hizmet vermeye başladı.

Bünyesinde yer alan markalardan hariç kendi üretiminden hariç diğer firmalara da hizmet verecek olan Vitapure İlaç hali hazırda sıvı dolum, kapsül, efervesan, tablet konularında hizmet vermektedir.

Vitapure ilaç Monodose makine ile tek kullanımlık vitamin, probiyotik vb takviye edici gıdalar konusunda da fason üretim hizmeti vermektedir.

Vitapure ilaç , fason takviye edici gıda sektöründe eczanelerde yer alan OTC ürün grupları üretimini yapabilmektedir.

Vitapure ilaç ile Şurup, damla, solüsyon, sprey, tablet, efervesan, toz, stick, saşe, kapsül, monodose(BFS) tek kullanımlık ambalaj seçenekleriyle üretim yaptırabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Vitapure ilaç ; sektördeki diğer firmaların hali hazırdaki üretim kapasitesinin yetmedi durumlara diğer firmalara dolum hizmeti sağlayarak bünyelerindeki üretim hacimlerine yardımcı olmaktadır.

Vitapure ilaç ile iletişim kurmak için www.vitapureilac.com ya da info@vitapureilac.com mail adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Vitapure ilaç sakarya ilinde üretim faaliyetine başlamıştır.#vitapureilac

#vitapureilaç

#fasontakviyeedicigıda

#fasontakviyeedicigıdaüretimi

#fasondolum

#takviyeedicigıda

#takviyeedicigıdanasılüretilir

#egepharma

#vitapure