• : 0850 532 09 16
Fason Dezenfektan Üretimi (el dezenfektanı üretimi) - Pendik, İstanbul
1 TL
İstanbul / Pendik / Yenişehir / YENİŞEHİR MAH.
İlan Kod
604
İlan Tarihi
10-06-2021
Aslan Tabak
Üyelik Tarihi : 12 Mayıs 2021
Tel :

Gsm :
Fasonilac.com.tr

Fason ilaç üretimi, fason takviye edici gıda üretimi, fason kozmetik üretimi, fason gıda üretimi, fason paketleme, takviye edici gıda onay belgesi alma

Harita Konumu

İlan Açıklama

Fason El Dezenfektanı Üretimi
ANTİSEPTİKLER, cildi temizleme ve antiseptiğini sağlamak için ameliyat ve enjeksiyon öncesi sağlık kurumlarında sağlık personelleri tarafından kullanılan ve alkol bazlı ürünlerdir. Alkol bazlı el ve cilt dezenfektanı üretimi için kullanılacak hammaddelerin başında izopropil alkol gelmektedir.Ürünün ana omurgasını teşkil eden izopropil alkol miktarı % 70 oranından düşük olmamasına dikkat edilmelidir.Buna ek olarak klor heksidin,setil alkol,su ve mono propilen glikol gibi koruyucular kullanılır.Bu hammaddelerden günlük kullanıma hazır el ve cilt antiseptiği imalatı yapılabilir.

El Dezenfektanı üreticisi
El ve cilt dezenfaktanı üretimleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kendi markanızla üretim imkanı, markanızın oluşumu için tüm süreçlerde teknik ve deneyimli personellerimizle en kısa zamanda fason jel el dezenfektanı üretimleriniz de sonuç odaklı yaklaşım.

Fason jel el ve cilt dezenfektanı üretimlerinizde 20ml –  50ml – 80ml – 100ml – 1kg – Ton bazlı bulk üretimlerde hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Fason el dezenfektanın da aranılan özelliklerin başında %70 alkol bazlı cilt antiseptikleri gelmektedir.
Fason el dezenfektanı üretiminde ,

Jel bazlı el ve cilt temizleme dezenfektanları

Sprey el ve cilt dezenfektanları üretimleriniz de yanınızdayız.

private label hand sanitizer (fason el dezenfektanı üretimi) hakkında bizlere whatsapp’dan, iletişim sayfasından yazarak, anlık iletişim platformumuzdan, telefonla ulaşarak yada bizleri ziyaret ederek hızlandırabilirsiniz.

Sizlere hizmet etmek için sizden haber bekliyoruz.

Fason ilaç üretimi olarak bünyemizde yer alman üretim hacmimizle sizlere hizmet için buradayız. Hızlı bir planlama sistemi ile sizler siparişinizi vermeniz yeterli. Bizler ekibinizin parçası olarak hizmet vermeye hazırız.

Fasonilac.com, fason ilaç üretimi, fason el dezenfektanı üretimi, fason antiseptik üretimi

Diğer hizmetlerimiz içinde bizlere ulaşabilirsiniz.İlan Özellikleri