• : 0850 532 09 16
img
Takviye Edici Gıda

Polikistik Over Sendromu (POS)

Polikistik Over Sendromu (POS), kadınlarda yaygın bir hormonal bozukluktur. Bu durum, bir kadının yumurtalıklarında, tipik olarak normalden daha büyük ve daha fazla sayıda folikülün geliştiği bir durumu ifade eder. Polikistik over, hormonal dengesizliklere neden olan birçok semptomu tetikleyebilir. Bu semptomlar arasında düzensiz adet döngüsü, aşırı tüylenme, kilo alımı, akne ve yumurtlama sorunları yer alır. Ayrıca, polikistik over sendromu infertiliteye (kısırlığa) yol açabilir.

Polikistik overde tedavi yaklaşımları arasında birçok vitamin, mineral ve ilaç yer alır. İnositol, özellikle mikroçevrelerde yaygın olarak bulunan bir bileşiktir ve polikistik over tedavisinde olumlu etkileri göstermiştir. İnositol, insülin duyarlılığını artırabilir, yumurtlamayı düzenleyebilir ve hormonal dengesizlikleri hafifletebilir. İnositol, polikistik over sendromunun semptomlarını hafifletmek için bir takviye olarak kullanılır. Bu takviye, genellikle toz, kapsül veya tablet formunda bulunur.

İnositol takviye edici gıda üretimlerinizde kapsül , saşe, tablet üretim alanlarımızla sizlere projelerinizde yer almak isteriz.

İnositol saşe üretiminiz, inositol kapsül üretimlerinizde bizlerden her zaman destek alabilirsiniz.

İnositol saşe takviye edici gıda üretimlerinizde markanıza özel üretimler yapmaktayız.

Minimum adet üretim adetlerimiz için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

İnositol üretim planlamalarınızda markanıza eczanelerde yer vermek istiyorsanız ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

iletişim için 0850 532 09 16 'dan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

İnositol üretimlerinizde gerek Türkiye içi gerek yurtdışı pazarlarınız için bizlerden hızlı geri dönüşler alabilirsiniz.


İnositol üretimi için nereden başlamalıyım?

1- bizleri 0850 532 09 16 numaradan arayarak hızlı sonuç alabilirsiniz.

2- 0543 618 23 30 numaradan hem whatsapp hemde arayarak hızlı sonuç alabilirsiniz

3- Fasonilac.com.tr içerisinde yer alan şirket kurulumu, takviye edici gıda onay yazılarını okuyarak ilerleyebilirsiniz.

4-  info@vitapureilac.com adresinden bizlere mail atarak hızlı sonuç alabilirsiniz.

5- vitapure ilaç üretim tesisimizi yada ofisimizi ziyaret ederek hızlı sonuç alabilirsiniz.

Siz nasıl ulaşmak isterseniz biz her zaman sizlere yardımcı olmak için hazırız.

Vitapure ilaç


#pkos
#polikistik-over
#inositol


inositol, polikistik over, pkos ürünleri, inositol saşe, inositol stick, inositol kapsül üretimi, inositol üretimi, vitapure ilaç, takviye edici gıda üretimi, fason ilaç üretimi, vitapureİlginizi Çekebilir