• : 0850 532 09 16
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

A.‘ALICI’; Üye/Kullanıcı (sözleşmede “ALICI” olarak anılacaktır)

B.‘ŞİRKET; Fasonilac.com.tr  (sözleşmede “ŞİRKET” olarak anılacaktır)

AD- SOYAD:

ADRES:

 


 


İşbu sözleşme, www.fasonilac.com.tr web sitesine üye olan, hizmet alan kişilerce “Sözleşmede” yer alan “Kullanım Koşullarının ve Hukuki Şartların” okumuş ve kabul edilmiş sayılır. Lütfen sitemiz hizmetlerinden yararlanmadan önce Gizlilik Sözleşmesi metinin anlayarak okuyunuz.

 


Aşağıda belirtilen kural ve kullanım koşullarının değiştirilme hakkı tamamen ŞİRKET’e aittir. Söz konusu değişimler öncesinden kullanıcılara e-posta yoluyla bildirilecektir.

Sözleşmede yapılan değişiklikler, sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir.

ŞİRKET, herhangi bir sözleşme ve kullanım koşulları değişikliğine girdiğinde öncesinden kullanıcılarına bildirir. Bundan sonra yaşanacak herhangi bir sorun karşısında ŞİRKET sorumlu tutulamaz.

Sitede yayınlanan tüm materyaller, (ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem) uluslararası koruma altında olup, herhangi bir hak ihlali durumunda gerekli hukuki işlemleri başlatma yetkisi ŞİRKET’e aittir.

Sitemizde yayınlanan reklamların fikri mülkiyet hakkı ŞİRKET’e ait olup reklam verenlere bu haklar verilmez, sözleşme feshi durumunda, fikri mülkiyet hakkını ihlal edenler hakkında gerekli hukuki işlem takibatı başlatma hakkı  fasonilac.com.tr’a aittir.

Siteyi ziyaret eden ve kullanan herkes “fikri mülkiyet” haklarına riayet edeceğini kabul eder.

Siteyi kullanan her kullanıcı “yasal çerçeve” zemininde siteyi kullanacağını beyan etmiş sayılır. Haksız menfaat elde etmek, yanlış beyanda bulunmak ve bundan dolayı meydana gelen sorunların sorumlulukları tamamen ALICI’ya aittir.

ŞİRKET, hukuk dışı kullanımları tespit etmesi durumunda ALICI’nın hesabını silme, askıya alma yetkisine sahip olmakla birlikte hukuki işlemlerin başlatılması hakkını saklı tutar.

fasonilac.com.tr’da kullanıcıların yaptıkları tüm işlemler veri tabanında saklı tutulmaktadır. Hukuki bir işlem gereksiniminde ŞİRKET, kişisel bilgileri ilgili makamlara sunma hakkını saklı tutar.

Sitede reklamı yapılan kurum ve kuruluşların “LİNK” ve reklamlarının sorumluluğu tamamen ALICI’ya ait olup, URL veya LİNK’lerde yaşanabilecek virüs, spam gibi kötü amaçlı yazılımlardan ŞİRKET sorumlu tutulamaz.

Sitede reklamı yapılan firmaların hizmeti, ALICI’yı bağladığı için herhangi bir hizmet aksatılması veya reklam veren ile yaşanan sorunlar, ŞİRKET’i bağlamaz.

Tarafımızca verilmeyen hiçbir taahhüt için ŞİRKET sorumlu tutulamaz.

İnternet sitemiz kanalıyla alacağınız hizmetler nedeniyle aramızda bir ihtilaf olması durumunda, bu ihtilafa Türk hukuku uygulanacak, İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır.